Головна\Події\Культура

Події

24.12.2010|10:40|Буквоїд

Соціальний проект «Бачити серцем» від «Видавництво Старого Лева»

«Видавництво Старого Лева» запускає новий соціальний проект «Бачити серцем».

У Львові, на вулиці Івана Франка, 119 функціонує школа-інтернат № 100. Тут навчаються діти з вадами зору. Щороку у школі відбувається випускний. Як пам’ятаємо – це найважливіша подія в житті школярів. Цього року троє дітей випуску є напівсиротами. У їхніх сімей немає грошей на випускні сукні чи костюми, та й узагалі з незрячими дітьми рідко коли є гроші на щось окрім здоров’я. Проте у цих дітей є чудовий педагог, яка з ними виготовляє неймовірні речі. Діти самі роблять неймовірно красиві листівки. Тому пропонуємо зробити нам разом дві гарні справи одночасно.

1. Придбати листівки від незрячих дітей, допомогти їм.

2. Привітати рідних і близьких з Різдвом цими листівками.

Святкові листівки можна придбати у «Видавництві Старого Лева». Пропонуємо пожертвувати на них 10 гривень. Всього є 90 відкриток придбавши які можна допомогти цим дітям. Вартість листівки може змінюватись, якщо ви готові пожертвувати більше. Також вироби можна буде придбати у магазині «Львівські цяцьки» та у «Львівській майстерні шоколаду».Інформація: «Видавництво Старого Лева»

коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

Поки ще немає жодних коментарів, Ви можете стати першим, хто висловиться!
Додати свій коментар:
Ваше ім'я 1000 залишилось Ваш коментар підтвердіть, що ви не робот: Якщо Ви не бачите свій коментар на сторінці після введення, натисніть кнопки Ctrl+F5

Партнери