Головна\Події\Інтернет

Події

22.07.2009|07:33|Леся Коверзнєва

Літературне ЖЖиття. Частина друга

«Буквоїд» продовжує оглядати Живі журнали українських літераторів.

Початок: Літературне ЖЖиття. Частина друга

 


Олег Коцарев (olehkots)

Олег Коцарев оновлює свій журнал «Мій Перший Ніж» часто. У ньому - вірші, посилання на статті, фотографії, думки, історії з життя, щоденникові нотатки.

Зацікавлення: «Раїса Троянкер», «гуляти», «дивитися», «читати» і «кохатися».

До гостей Олег Коцарев налаштований не дуже доброзичливо: «Взагалі, нічого тут читати, давай далі!»

 

Андрій Любка (andrijlyubka)

Назва журналу Андрія Любки, який він почав вести у 2007 році, говорить сама за себе: «Поезія і самотність». Останнім часом Андрій постить лише чужі вірші. Пояснюючи це тим, що сам зараз пише лише прозу. У його ЖЖ можна також побачити цитати, інтерв’ю та анонси подій. Андрій Любка захоплюється риболовлею. Серед інших зацікавлень: «ходити пішки», «бітник», «дощ», «дівчата», а ще «тупі філологи» і, звичайно ж «вірші».

Олександр Шевченко (o_shevchenko)

Олександр Шевченко оновлює свій ЖЖ, який завів у 2007 році, нечасто. Втім, попри це з щоденника можна дізнатися дещо цікаве з особистого життя письменників Наталі та Олександра Шевченків. Наприклад, те, що вони купили будинок на Полтавщині або стали лауреатами «Коронації слова». Зацікавлення: «кіно», «літератур», «музика» і «Такеші Кітано».

Артем Полежака (polezhaka)

 

Артем Полежака, який і називає себе Доктор Зло, в цілому налаштований доволі доброзичливо до своїх читачів. «Друже мій, якщо тобі є про що поговорити зі мною - візьми своє пиво і приходь до мене. (Мені захвати 4-5 пив, це достатньо)», -  пише він.

Очевидно тому, що Артем надає перевагу спілкуванню в реалі, оновлює він свій ЖЖ не часто. Як правило, це - анонси і вірші.

Серед зацікавлень Артема Полежаки: «пиво», «автостоп», «безсмертя», «митькі», «слем».

Вано Крюґер (kruger-vano)   

Вано Крюґер почав вести свій ЖЖ «LogoSS off PornoSS» на початку 2007 року.

Багато постів, присвячених літературі. Крім того Вано Крюгер старанно намагається відповідати своєму ніку, створюючи містично-страхітливий образ. Його щоденник повний усілякими зловісними картинками і записами на кшталт: «Знищувати комах, які паруються - це моє хобі».

Крім цього, до кола зацікавлень «великого та жахливого» Крюгера потрапили:  «Блаватская», «политтехнологии», «мифы Ктулху», «имплозия», «лавкрафтианство», «либертинаж», «огонь и лед», «деньги», «депрессия».

 

Михайло Бриних (padluchcho)  

Назва ЖЖ Бриниха Never Mind The Bollocks звучить одразу певним паролем для втаємничених. Відповіддю на який має бути: Here´s the Sex Pistols.

Серед зацікавлень старого панка: «800 Хереса», «Керуак», «нажраццо».

Останні пости — це, як правило, відео виступів якихось груп, підібраних Бринихом із надзвичайним смаком, анонси подій та лінки на його авторські колонки.

Бриних має ще один ЖЖ horrorkoshmar«Кашмарний блог д-ра Падлючча».

«Кінцевою метою етого блога є створення своєрідної авторської енциклопії фільмоскопічних ужасів, яка стане вашим луччим нафігатором під час армагєдона», - пояснює мету створення цього ЖЖ він сам.

 


Мультфільм Гагарін
(v-gagarin)

Слем-майстер Мультфільм Гагарін, який веде свій журнал з 2007 року, наповнює його віршами, анонсами та різноманітними записами подій та інтерпретаціями подій свого життя.

Серед зацікавлень: «бухать», «писать рассказы», «фотографировать».

 

Ілля Стронґовський (strongowski)

У щоденнику Стронґовського, який він веде з 2005 року, можна знайти багато інформації. Його цікавить не лише література, а й мистецтво загалом. До журналу він пише часто і цікаво.

«Важко бути скромним, коли ти кращий», - вважає Стронґовський.

Серед зацікавлень: «аґресивний нарцисизм», «живий оголений нерв», «стронґовський», «ходити по хаті наголяса», «шарова література в Інтернеті».

Ілля Стронґовський є дотичним до спільнот:

bukowski_ua
palahniuk_ua
ua_bookcovers
ua_books
literatura_ua


Богдан Логвиненко (logvynenko)

«Трохи причетний до українського мистецтва», - повідомляє про себе сам автор блогу.

Навколокультурні роздуми. Завдяки живому стилю журналу знаходиться багато тих, хто готовий підтримати розмову з автором. Блогу ще не має чотирьох років, але Богдана Логвиненко зафрендили вже понад 2000 друзів.

Відразу впадає в очі, що Логвиненко велосипедист.

Зацікавлень у автора цього ЖЖ лише два: «∞», «♀».Ігор Сід  (igor_sid)

ЖЖ «людини світу» Ігоря Сіда містить анонси різноманітних культурних подій у Москві, Києві, де завгодно. Чудові фотографії. Незалежно від того, що на знімках — екзотичний Мадагаскар чи звичний Крим.

Серед різноманітних зацікавлень Сіда виділимо такі: «Антананариву», «Антарктида», «Африка», «national geographic»,  «московский романтический концептуализм», «Форум видавців», «Тузла», «ЮАР».

 

 

Кость Москалець (pelerin1963)

ЖЖ Костя Москальця «Iсторiя Ордену Снiгiв усе ще триває» нагадує справжній щоденник. В якому все ж більше записів для себе, ніж для інших.

До зацікавлень автора потрапили: «Таня Малярчук», «Хайдеггер», «гiтара», «герменевтика», «дзен», «троянди», «тютчев», «фiлософiя», «чай».

 

Леонід Фінкельштейн (fin_l)

Створення свого щоденника сам Леонід Фінкельштейн пояснює тим, що йому «не вистачає розмов в реалі + інтелектуальна мастурбація».

Інтереси: «українська класична література», «російська поезія», «річки України», «старовинна ікона».

Тут є місце і для бувальщини, і для аналізу політичних процесів, і для якихось суто видавничих питань. Все написано іронічно та дотепно.

 

Олександр Кабанов

У Олександра Кабанова є два ЖЖ. У першому  kabanov_alex «Стихи и прочие тексты» містяться лише вірші. Інколи анонси виступів.

У другому alexandr-k. теж анонси, посилання на цікаві інтерв’ю, музика etc. Серед музичних уподобань Кабанова є і «Арія» і Леонард Коен, і барди.

Зацікавлення: «театр», «фотография».

 

Володимир Вакуленко (wakulenco_k)

На юзерпіці у Вакуленко цитата з Єгора Лєтова: «Я всегда буду против».

Далі автор попереджає: «Ласкаво прошу, але: Будь-які спами ігнорую, рекламу видаляю, попсу ненавиджу!!!».

Журнал оновлюється не часто. Шматки власних прозових текстів і вірші. Також тут можна наштовхнутись на переклади українською не лише Маяковського, а й навіть Єгора Лєтова.

 

Альбіна Позднякова (tryagaine)

Гарні, підібрані зі смаком, вірші різних поетів, анонси цікавих подій. Автор стежить за літературними новинами.

Серед зацікавлень Альбіни: «брудні черевики», «деколи Андрухович», «постструктуралізм», «ретро», «Грицько Чубай», «Емма Андієвська».

 

Любов Якимчук (jakyma)

Тут майже все присвячено літературі. Помітно, що авторка пильно стежить за всім, що відбувається в цій сфері. Що зрештою й не дивно, адже у своїй біографії Любов Якимчук коротко зазначила: Поет.

Серед зацікавлень: «Василь Голобородько», «Веня Д’ркин», «Джойс», «здоровий спосіб життя», «антифемінізм».

 

Марія Козиренко (kitebluesky)

Журнал «Хвіст повітряного змія» Марія Козиренко веде з 2006 року. Найбільше в ньому віршів і малюнків автора. Втім, є місце і для майже інтимних речей. Так, читаючи щоденник, ми дізнаємось, що Марія – дружина критика Ігоря Бондаря-Терещенка.

Серед зацікавлень Козиренко: «матрас посреди комнаты», «звучание виолончели», «Амели», «троеточие как способ самовыражения».

 

Артем Захарченко (akvaton) 

Автор блогу сам сформулював про що його ЖЖ: «Тут, окрім усякої поточної фіґні, публікується текст «Ноосфера і Василь». От по мірі того, як я його набираю, перероблюю - так і будете читати. Якщо підкажете щось корисне – дякуватиму».

 

Євген Герман (egerman)

Якщо характеризувати ЖЖ Євгена Германа «99 гривен», коротко, то всі записи можна умовно поділити на анонси та звіти. Із зацікавлень, які виділив автор, також можна дізнатися, що йому подобаються велосипеди, катамарани і сир.

(Далі буде)

Додаткові матеріали

17.07.2009|08:08|Події
Літературне ЖЖиття. Частина перша
30.07.2009|07:37|Події
Літературне ЖЖиття. Частина третя
05.08.2009|07:32|Події
Літературне ЖЖиття. Частина четверта
26.08.2009|07:23|Події
Літературне ЖЖиття. Частина п’ята
30.09.2009|07:20|Події
Літературне ЖЖиття. Частина шоста
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

Поки ще немає жодних коментарів, Ви можете стати першим, хто висловиться!
Додати свій коментар:
Ваше ім'я 1000 залишилось Ваш коментар підтвердіть, що ви не робот: Якщо Ви не бачите свій коментар на сторінці після введення, натисніть кнопки Ctrl+F5

Партнери