Головна\Події\Зустрічі

Події

12.03.2011|09:37|Буквоїд

Художник Поярков побився із Бузиною за Шевченка у прямому ефірі

В ефірі програми «Велика політика з Євгеном Кисельовим» на телеканалі «Інтер» зчиниласяя бійка між художником Сергієм Поярковим і автором книжки «Вурдалак Тарас Шевченко» Олесем Бузиною.


Конфлікт стався під час обговорення теми «Тарас Шевченко у великій політиці».

У результаті бійки у Бузини виявилася розірваною сорочка. Водночас сам Бузина активно обливав Пояркова водою. Також сторони ображали один одного. 

 

ВІДЕО

Ведучий Євген Кисельов попросив Бузину залишити студію за припущення в тому, що ведучий запрошує певних гостей за гроші. «Не треба, не дозволяйте собі Кисельов принижувати, наймати за бабки цього блазня, який працює тут у вас за бабки. Це правда», - сказав Бузина.

Коли письменник залишав студію, бійка з Поярковим спалахнула знову. Обидва супротивники опинилися на підлозі студії. Їх розняла і вивела з приміщення охорона, - повідомляє Главред.

 

коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

12 березня 2011, 23:17|Софка 2:
«...Також сторони ображали один одного» – якою мовою це написано?
12 березня 2011, 21:01|nahtigal':
Пояркову - респект!!! Нарешті хтось пройшовся по мармизі ублюдка - й досить переконливо... Хотів би і я взяти участь у такому :-)
12 березня 2011, 16:07|Едуард Леонов:
Авторе! бузина не письменник! Будьте точнішими у формулюваннях. бузина просто самопаіарщик, що паразитує на імені Кобзаря!
12 березня 2011, 15:32|павло тесляк:
Пояркову-СЛАВА.Молодець
Додати свій коментар:
Ваше ім'я 1000 залишилось Ваш коментар підтвердіть, що ви не робот: Якщо Ви не бачите свій коментар на сторінці після введення, натисніть кнопки Ctrl+F5

Партнери