Головна\Події\Нагороди

Події

12.03.2011|07:38|Буквоїд

ГАЙДАМАКИ отримали перший «Золотий диск»Альбом-книжка «Voo Voo ї Haydamaky», створений та виданий у Польщі, став абсолютним бестселером у своєму стилі. ГАЙДАМАКИ отримали нагороду – іменні «Золоті диски».

Відомий джазовий журналіст Олексій Коган привітав музикантів в Україні, у прямому ефірі «Сніданку з 1+1». 

Зважаючи на динаміку, 2011-й має стати роком видання п’ятого сольного альбому ГАЙДАМАКІВ. Робота над ним триває – непередбачувана і натхненна. Одні з пісень, вже граних на концертах, шліфуються та набувають ідеального змісту, інші змінються докорінно через раптові ідеї та відкриття. Саме на «Сніданку» вперше прозвучала вже знана пісня «Ворота» з іншим текстом та назвою. На початку року за досить короткий час, коли плей-лист альбому вже був складений, народилося п´ять зовсім нових пісень. Вони дуже різні, та однаково мають шанси також увійти до нової ГАЙДАМАЦЬКОЇ платівки.

Альбом ГАЙДАМАКІВ та грандів польської інтелектуальної музики «Voo Voo» лауреат премії «Wirtualne Gesle» і номінант польського «Grammy» – премії «Fryderyc Awards». Восени вийшов DVD, також у вигляді книжки – запис концерту у сучасному центрі загальнопольського радіо «Roxy FM», схожому на космічну станцію. Це був «Найменший концерт світу» – проект есклюзивних концертів відомих польських та світових гуртів, можливість потрапити на які отримують лише 20 щасливчиків. СD і DVD можна придбати у Польщі, залишити замовлення на офіційній сторінці ГАЙДАМАКІВ у «Facebook», або отримати в подарунок у ефірах на ТБ.

коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

Поки ще немає жодних коментарів, Ви можете стати першим, хто висловиться!
Додати свій коментар:
Ваше ім'я 1000 залишилось Ваш коментар підтвердіть, що ви не робот: Якщо Ви не бачите свій коментар на сторінці після введення, натисніть кнопки Ctrl+F5

Партнери