Головна\Події\Премії

Події

12.03.2011|14:56|Буквоїд

Василь Шкляр: З’являється манія величі, коли кажуть, що я вступив у змову адміністрацією президента

Василь Шкляр не встигає зараз читати всіх пліток і дурниць про себе.

 

Про це письменник розповів 11 березня під час автограф-сесії у Києві.

«Однак і гарного не читаю - щоб спокійна була психіка... Бо з’являється манія величі, коли кажуть, що я вступив у змову із адміністрацією президента або у змову із БЮТом. Я кажу, що у цих людей дуже бідна фантазія і несподіваний крок їх чимось бентежить», - заявив письменник. Й іронічно додав: «Я відкрию вам сьогодні більшу таємницю – насправді цей роман написала Ганна Герман, але вона як представник влади не змогла поставити на ньому своє прізвище. Вона зробила містифікацію – попросила відомого автора підписатися на ньому (на романі. – «Буквоїд»).  Я ще дивуюся, чому ніхто не помітив такий цікавий факт, що насправді  цей рукопис був викрадений у одного загиблого петлюрівця, який воював. Пам’ятаєте, як з «Тихим Доном» було? Або, можливо, цю книжку написав мій дід,  а я її трохи осучаснив».

 

коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

14 березня 2011, 00:30|вуйко:
У Японії трагедія. Наш нарід має відгукнутися. Маю пропозицию.Закликати десь 5 млн. постраждалих в Україну.Расєйську нацменшину з центру переселити назад у даунбас. Японці всіх заспокоять і помирять(бо одразу мают йти у правоохоронці),заставлять важко працювати головов і скаліченими руками та й думати також(бо змінят весь той як його менеджмент). Організуют вибори, зроблят файну конституцію але всі мают бути у парляменті- штириста пітдесят осіб.Йо-йо-йой яке добре життє буде. А що мо спробуємо, га? А то все пишимо й пишимо і ніц не робимо, га?
13 березня 2011, 15:53|вуек:
Донбасс, что память глючит?
13 березня 2011, 04:35|вуек:
Для донбасс. И Вы там были, раскажите нам.
12 березня 2011, 23:19|Остап Йос.:
Після вас.
12 березня 2011, 20:56|донбасс:
Василь Шкляр не встигає зараз читати всіх пліток і дурниць про себе-НеужелиЭто недорозумение на самом деле считает себя писателем? тогда ему прямая дорога в психушку.
Додати свій коментар:
Ваше ім'я 1000 залишилось Ваш коментар підтвердіть, що ви не робот: Якщо Ви не бачите свій коментар на сторінці після введення, натисніть кнопки Ctrl+F5

Партнери