Головна\Події\Фестивалі

Події

24.02.2011|14:48|Буквоїд

14 поеток читатимуть вірші для Лесі

25 лютого, у п´ятницю, о 12.30 біля пам´ятника Лесі Українці (100 метрів від метро «Печерська») відбудуться поетичні читання «140 рядків для Лесі», участь в яких візьмуть 14 українських поеток.

25 лютого виповнюється 140 років від дня народження великої української письменниці Лесі Українки. Повсюди відбудуться урочистості, під час яких у президіях поважно сидітимуть суворі академіки та професори, а в залах дріматимуть студенти й аспіранти. Але класики тому і є класиками, що вони мають сприймаютися як живі сучасники. Тому, за сприяння видавництва «Смолоскип», українські мистці відзначать цей ювілей трохи по-іншому.

Мисткині розпочинатимуть виступи з десяти Лесиних рядків, а продовжуватимуть власними творами.
До участі запрошені: Оксана Забужко, Марічка Матіос, Наталка Білоцерківець, Світлана Поваляєва, Людмила Таран, Олена Степаненко, Наталка Позняк-Хоменко, Марина Брацило, Юлія Стахівська, Карина Тумаєва, Богдана Матіяш, Галина Ткачук, Галина Глодзь, Олена Гусейнова, Настя Білоуська, Оксана Яблонська, Ірина Шувалова, Оксамитка Блажевська, Олена Максименко, Світлана Богдан, Анна Малігон, Катерина Луганська.

коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

Поки ще немає жодних коментарів, Ви можете стати першим, хто висловиться!
Додати свій коментар:
Ваше ім'я 1000 залишилось Ваш коментар підтвердіть, що ви не робот: Якщо Ви не бачите свій коментар на сторінці після введення, натисніть кнопки Ctrl+F5

Партнери