Новини

19.03.2011|13:44|Буквоїд

Віра Валлє. «Парадокси права інтелектуальної власності»

Як право інтелектуальної власності впливає на економіку, суспільний розвиток і перспективи людства? Перед якими викликами воно постало у добу глобалізації та інноваційного розвитку?

Де повинна пролягати межа між правом власності одних і свободою інших користуватися результатами інтелектуальної діяльності? Книга присвячена пошуку відповідей на ці та інші питання охорони прав інтелектуальної власності.

Автор надає власні пояснення основних принципів і суперечностей права інтелектуальної власності. Парадокси патентного та авторського права розглядаються у національному та глобальному вимірах, у контексті економічних, суспільно-політичних і культурних проблем сучасності. Досліджено вплив права інтелектуальної власності на економіку, соціальний та технічний прогрес, мистецтво, здоров’я людей.

Книга написана із залученням широкого кола англомовної літератури. Містить аналіз законодавства і судової практики різних країн у сфері охорони прав інтелектуальної власності. Адресована не тільки фахівцям – правникам, але й усім, хто цікавиться цією проблематикою.

Віра Валлє. Парадокси права інтелектуальної власності. – К.: Освіта України, 2010. - 448 с.

коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

Поки ще немає жодних коментарів, Ви можете стати першим, хто висловиться!
Додати свій коментар:
Ваше ім'я 1000 залишилось Ваш коментар підтвердіть, що ви не робот: Якщо Ви не бачите свій коментар на сторінці після введення, натисніть кнопки Ctrl+F5

Партнери