Головна\Новини\Дитяча книга

Новини

15.12.2008|13:56|Буквоїд

Олександр Гаврош. «Пригоди тричі славного розбійника Пинті»

Григір Пинтя – легендарний опри­шок, український Робін Гуд – по­стає у повісті закарпатського письменника Олександра Гавро­ша весе­лим, кмітливим і добро­сердим роз­бій­ником, якого боять­ся здирники-багатії і люблять доб­рі лю­ди, що за його подвиги охрес­тили Пин­тю тричі славним.

Олександр Гаврош. Пригоди тричі славного розбійника Пинті. Худ. Максим Паленко – Л.: Видавництво Старого Лева, 2008 – 280 с.

коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

06 січня 2010, 23:54|Микола Пинтя:
Спасибо! Был приятно удивлён, что история предка попала на страницы книги. Жаль не могу уделить больше времени исследованию своего рода. Могу сказать одно, что потомки Пынти остались на Закарпатье, а также из-за преследований австрияк перебрались на Бессарабию откуда собсно я и есть...
24 грудня 2009, 01:16|S:
Сашко НЕЙМОВІРНА людина! Чудова і прекрасна !!! Сашко,моя здатність когось таємно обожнювати дає про себе знати)))
05 грудня 2009, 20:17|шанувальниця:
Гарна, книжка. Цікава не тільки для дітей, а й для дорослих. Вперше почула про такого опришка у наших краях. Ці неймовірні історії читала вся моя сім*я. Чекаємо продовження. Сашко молодець.
Додати свій коментар:
Ваше ім'я 1000 залишилось Ваш коментар підтвердіть, що ви не робот: Якщо Ви не бачите свій коментар на сторінці після введення, натисніть кнопки Ctrl+F5

Партнери