Головна\Новини\Фотоальбоми

Новини

20.03.2011|16:40|Буквоїд

У Луцьку побачив світ альбом художника-упівця

В луцькому видавництві «Терен» вийшов друком альбом видатного українського художника-графіка, члена ОУН, учасника Української повстанської армії Ніла Хасевича.

Ошатне 100-сторінкове видання стало результатом кропіткої півторарічної праці дослідників та поліграфістів, яким вдалося за допомогою комп’ютерної техніки реставрувати більшість робіт Ніла Хасевича, а також віднайти твори, досі невідомі шанувальникам образотворчого мистецтва. На сьогодні це найповніше друковане видання творів Ніла Хасевича.

На сторінках книги у високій поліграфічній якості опубліковано близько 120-ти робіт художника, серед яких: графіка та дереворити довоєнного періоду? ініціали репродукції живописних робіт із каталогів довоєнних виставок, екслібриси кольорові репродукції рисунків; дереворити, бофони; портрети, шаржі та карикатури проекти нагород УПА. Видання також містить прижиттєві та посмертні фотоілюстрації, перелік літератури про життя і творчість Ніла Хасевича.

коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

Поки ще немає жодних коментарів, Ви можете стати першим, хто висловиться!
Додати свій коментар:
Ваше ім'я 1000 залишилось Ваш коментар підтвердіть, що ви не робот: Якщо Ви не бачите свій коментар на сторінці після введення, натисніть кнопки Ctrl+F5

Партнери