Світ особистості

Посібник із керування сильною статтю

Диана Балыко. Я, мужчина и НЛП. 20 техник для эффективного управления сильным полом. – М.: Эксмо, 2009. – 208 с. – (НЛП-допинг)

Людство на початку ХХІ століття стає все більш поверховим. Нині ніхто не дивується, що на зміну глибинній літературі Толстого і Достоєвського прийшли схематичні твори Коельо, Баха, Ульбека та ще цілої низки схожих письменників. Вагомих та ґрунтовних інтерпретаторів історії, таких, як, скажімо, Теодор Момзен, змінили белетризовані Майкл Грант та Джордж Бейкер. Така сама тенденція охопила і психологію: гігантські тексти мастодонтів на кшталт Юнга та Фромма цілком заміщують схематичні книжки Річарда Бендлера, Роберта Кіосакі та Уте Ерхардт. І все це не обов’язково погано, це нове пристосування правил та догм до життя, мімікрія інформації. Нова обгортка для інформації у глобальному світі, де автори шукають нові способи привабити читача. Схематична візуалістика сьогодні домінує у всіх сферах буття.    

Діана Балико у своїй серії доволі популярних серед читачів книжок традиційно займається адаптацією психологічних постулатів. Прихильниця НЛП-технологій, вона між іншим надає й свої власні аргументи, використовує певний практичний досвід. Цього разу Балико зосередилася на чоловіках, тих клятих істотах, що вражають самонадійною поведінкою, дбайливо ставляться до своїх пивних животів (а бідну жінку женуть у тренажерний зал), тримають дружин у кухонних казематах… Звісно, книжка, яка призначена передусім для жінки, має дуже конкретну утилітарну мету: розповісти, як вибудувати стосунки Із чоловіком, аби повністю контролювати ситуацію. Та й володіти самим чоловіком, впливати не тільки на його рішення, а й формувати його бажання. Інколи пані Балико виглядає надсучасною: «Перш, ніж будувати стосунки, треба чітко визначитися, для яких цілей і скільки чоловіків вам буде потрібно».      

Та особливо авторка цікава, коли аналізує типові помилки жінок. Небажання шукати, невміння шукати, побоювання розібратися у своїх бажаннях, невміння чекати, патологічна жадність, безглузде самопожертвування, небажання змінюватися, бажання змінити партнера, перебування у павутинні громадського шлюбу та побоювання говорити про шлюб – ось головні помилки сучасної жінки. Треба віддати належне авторці, усе зазначене скероване на жіночу активність. Діана пропонує жінці передусім стати Авторкою своєї долі, самостійно писати сценарій свого життя. З погляду чоловіка, найбільш вдалий розділ «Жінки починають та виграють». Якщо попрацювати з нею детально та наполегливо, жінка отримує нові козирі, а з ними, й нові шанси. Головне, - діяти, робити постійні кроки і … залишатися жінкою, залишатися собою.   

Висновки однак за останні декілька тисячоліть не змінилися. Для успіху жінка має бути впевненою та розкутою, вміти насолоджуватися своїми почуттями, вміти із вдячністю приймати почуття інших до себе. Дати можливість вільно текти сексуальній енергії. Сміливо йти на зустріч труднощам. І… довіряти чоловікам, які поруч. А ще не забувати, що левиця промахується аж 20 разів, ніж дістанеться своєї мети.   

Ця книжка написана запально, з гумором та іронією, та й викладені принципи впливу на протилежну стать виведені системно… Від себе хотілося б лише зазначити про невеличкий нюанс. Навіть не щодо стосунків між особистостями, а щодо пізнання світу. Внаслідок відмови від глибини, від індивідуального досконалого пізнання себе і своїх бажань ми зіткнулися з цікавим парадоксом: технологічні можливості людства зростають, рівень знань про природу бажань людини та внутрішній світ людини сягнув до небес, усе таємне стало доступним. Але це жодним чином не допомогло сучасній людині у доволі простих речах. Наприклад, відчути себе щасливою, вибудувати гармонійні стосунки з оточуючим світом, радіти життю… 

Додаткові матеріали

«Місіс Володимир Набоков» як цікавий урок для жінок
Топ-5 книг для жінок
Людина і успіх: філософський погляд
Топ-5 книжок від Валентина Бадрака
Навчання любові: декілька важливих кроків
«7 принципів побудови щасливої сім’ї» від Валентина Бадрака
Людина-місія або людина-рослина. Перший виклик особистості
Лідерство за італійським рецептом
Технологія успіху від НЛП-тренерів
Людина – продукт любові
Історії успіху – перший крок до креативного моделювання
«Світ особистості». Вступ до авторського проекту
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

Поки ще немає жодних коментарів, Ви можете стати першим, хто висловиться!
Додати свій коментар:
Ваше ім'я 1000 залишилось Ваш коментар підтвердіть, що ви не робот: Якщо Ви не бачите свій коментар на сторінці після введення, натисніть кнопки Ctrl+F5

Партнери