Світ особистості

Той самий Річард Бах

Ричард Бах / Авторы-сост.А.А.Грицанов, А.И.Мерцалова. – Мн.: Книжный дом, 2009. – 256 с. – (Тайны посвященных)

 

Професійний льотчик, письменник, сучасний філософ та публіцист. Віннав’язливо формує думку читача про аватарів – чисельні перевтілення з духовного виміру у людські оболонки, що з’являються у визначні моменти людського розвиткуз метою коригування циклічного ходу історичних подій, самого розвитку людини. Так, це той самий автор надзвичайно популярних книжок короткого формату, якому вже вдалося втілити у масову свідомість декілька чудових постулатів, що перетворилися на аксіоми. Наприклад, він переконливий, коли каже: спасіння планети у переведенні її з-під опіки розуму у сферу піклування любові. Річард Бах небезпідставно впевнений, що кожна людина несе в собі ідею. Тобто великий, безмежний потенціал. «Смертна чи безсмертна, людина завжди залишається виключно результатом того, чому вона навчилася», - ділиться своїми роздумами письменник. Пілот добре розуміє, що політ належить до зони власної відповідальності за всі дії, тому дуже часто звертається до питання відповідальності сучасної людині – того, що не вистачає тимчасовому «масовому суспільству» інертних людей.  «Бах і Коельо віщують єдиним зрозумілим для зомбованих людей діалектом -  мовою міфів», - так пояснюють автори книги про Баха його особливий, дещо казковий жанр. Його герої надають читачеві дієві принципи життя у простих та невимушених діалогах. «Справа не в тому, що все вже відбулося, а в тому, що ми маємо необмежений вибір. Зроблений нами вибір веде нас до нових випробувань, а їх подолання дозволяє нам зрозуміти, що ми зовсім не ті жалюгідні істоти, якими себе інколи уявляємо. Ми – безмежне вираження життя, дзеркала, що відображують дух», - каже Бах словами одного із своїх героїв. І в це варто повірити.   

А ще Річард Бах вже декілька десятиліть переконує, що все так чи інакше рухається до духовної площини. Програмні книжки Баха були написані досить давно. «Чайка на  ім’я Джонатан Лівінгстон» він написав ще у 1970 році, коли йому самому було 34 роки. А «Ілюзії, або Пригоди Месії, який Месією бути не хотів» - у 1977 році, відповідно у віці 41 року. Нині йому 74, та й до згаданих творів додалися інші, не менш вагомі, відомі та авторитетні книжки. А сам він впевнено продовжує власну життєву місію, яку колись сформував у небі. Ще у далекому 1963 році під час психологічного протистояння з радянськими винищувачами, коли бойовими польотами лякали один одного. «Одного разу, коли я летів вздовж кордону, помітив, що хтось летить по інший бік паралельно мені. І до мене дійшло: ми схаменулися. Хлопець у тому літаку любить літати так само, як і я. Тільки на його літаку намальована червона зірка, а на моєму – біла. Так чи варто з-за цього вбивати один одного. У мене на очі навернулися сльози від розуміння того, скільки божевілля відбувається навколо». Саме тому серед іншого Річард Бах не втомлюється повторювати:ДУМКИ ПРО ВЕЛИКЕ СТВОРЮЮТЬ МІСІЮ, ЗМІНЮЮТЬ ТЕБЕ ТА СВІТ.  

Додаткові матеріали

Рецепти створення щасливої сім’ї за Анатолієм Некрасовим
Маятники Зеланда та вибір людини
Крайон та великий перехід в серцях і душах
Посібник із керування сильною статтю
«Місіс Володимир Набоков» як цікавий урок для жінок
Топ-5 книг для жінок
Людина і успіх: філософський погляд
Топ-5 книжок від Валентина Бадрака
Людина-місія або людина-рослина. Перший виклик особистості
«7 принципів побудови щасливої сім’ї» від Валентина Бадрака
Навчання любові: декілька важливих кроків
Лідерство за італійським рецептом
Технологія успіху від НЛП-тренерів
Людина – продукт любові
Історії успіху – перший крок до креативного моделювання
«Світ особистості». Вступ до авторського проекту
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

Поки ще немає жодних коментарів, Ви можете стати першим, хто висловиться!
Додати свій коментар:
Ваше ім'я 1000 залишилось Ваш коментар підтвердіть, що ви не робот: Якщо Ви не бачите свій коментар на сторінці після введення, натисніть кнопки Ctrl+F5

Партнери